hodowla Esqueen

cocker spaniel angielski

Archiwum nowości - 2020

24
grudnia
2020

 

Wesołych świąt!


05
listopada
2020

Ogromną radość sprawiają nam sukcesy dzieci naszych chłopaków. W ostatnim czasie na wystawach przepięknie pokazał się syn Motte - Wyncastle Quarter Smash With Chamford, który urodził się na Węgrzech i obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii.


Otrzymaliśmy także zdjęcie pięknej córki Jaggera pochodzącej z Austrii. Mia mieszka w Czechach - Manjuno's Increadible Soul.


01
listopada
2020
Halloween w Esqueen

   


13
października
2020

Z radością powitaliśmy na świecie naszych bliźniaków. :) 28.09.2020 pojawiły się u nas 2 maluchy - dwaj niebiesko srebrni chłopcy. :)


03
października
2020
2 x CAC Zabrze

BALROOM BLITZ Esqueen - 2 x CWC, 2 x Zwycięzca Rasy oraz na sobotniej wystawie BOG IV. :) Loganek rozpoczął Championat Polski. Gratulacje dla Ilonki.

Shansart Mary Poppins - na sobotniej wystawie zajęła 2 lokatę. Na wystawie w niedzielę wygrała klasę otwartą, CWC i została Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie. :) Fisia rozpoczęła Championat Polski.

 

Esqueen (FCI) DIAMOND PIANISSIMA - na niedzielnej wystawie wygrała klasę młodzieży i została Najlepszym Juniorem w Rasie. Diabolince brakuje tylko jednego wniosku do zakończenia Młodzieżowego Championatu Polski, ale w obecnej sytuacji raczej nie uda nam się go skończyć. 

 

Sędziowie: Tomasz Kuszyk (PL), Tomasz Mroczek (PL).


22
września
2020

Pod koniec września spodziewamy się szczeniąt z tego skojarzenia. :) 


19
września
2020
2 x CACIB Nitra

Słowacja okazała się dla nas kolejny raz szczęśliwa. Na lipcowej wystawie w Nitrze, nasza Thistle wygrała Zwycięstwo Rasy oraz Tristan rozpoczął Championat Słowacji. Tym razem na 2 x CACIB wybrał się Jagger oraz nasza młodziutka Larcia.

19.09.2020
Dash Of Magic My Own Dream - dosk, 1, CAC, CACIB, Zwycięzca rasy, BOG III
Jagger ukończył Interchampionat C.I.E.

BURBERRY Esqueen - dosk, 1, CAC, CACIB, BOS

 


20.09.2020
Na niedzielną wystawę zgłoszona była tylko Lara. :) BURBERRY Esqueen ponownie dosk, 1, CAC, CACIB, BOS, Kwalifikacja na Crufts 2021.
Rozpoczęła w pięknym stylu Championat Słowacji oraz Interchampionat C.I.E. :)

 


12
września
2020
2 x CACIB Targu Mures

Shansart Mary Poppins - 2 x CAC, CACIB, BOB oraz na sobotniej wystawie Thistle ugrała Zwycięstwo Grupy VIII i tym samym zdobyła swój trzeci CACIB do Interchampionatu C.I.E., została Championem Rumunii i otrzymała Kwalifikacje na Crufts 2021. :)

  

 

Esqueen (FCI) DIAMOND PIANISSIMA - Diabolinka zdobyła swój pierwszy tytuł i została Młodzieżowym Championem Rumunii. :)

 


30
sierpnia
2020
Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, Kleszczów

Pierwsza polska wystawa po dłuższej przerwie... i pierwsze wystawowe doświadczenie dla naszej najmłodszej Diabolinki. :) Esqueen (FCI) DIAMOND PIANISSIMA - dosk, 1/5, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie. Rozpoczęty Młodzieżowy Championat Polski.

  

 

Dash Of Magic Fabulous Future - dosk, 2/3

 

 

BURBERRY Esqueen - dosk, 1/3, CWC. Larcia rozpoczęła Championat Polski. :)

 

Sędzia: Grzegorz Weron (PL) 


10
sierpnia
2020

Najnowsze zdjęcia biało czarnych dziewczyn z naszego ostatniego miotu - Diva, a bardziej oficjalnie to Esqueen (FCI) DIAMOND DIVA, która mieszka w Austrii w hodowli Magiccircle oraz nasza Diabolina - Esqueen (FCI) DIAMOND PIANISSIMA. :)

Diva:

  

 

Diabolina:


10
sierpnia
2020

Aktualna sytuacja z wirusem pokrzyżowała wielu z nas plany, w tym i nasze wystawowo-hodowlane. Jednak ten czas wykorzystujemy w pełni na spacery z naszymi psiakami, ale także grooming. Ostatnio "pod nożyczki" :) wpadł Jagger (Dash Of Magic My Own Dream) oraz Thistle (Shansart Mary Poppins):

 


07
sierpnia
2020
3 x CACIB Druskienniki

Logan wziął udział w trzydniowej wystawie w Druskiennikach i poradził sobie całkiem nieźle. :) BALROOM BLITZ Esqueen - 3 x CAC, 2 x Res. CACIB. Spełnił wymagania do uzyskania Championatu Litwy. Gratulacje dla właścicieli.


19
lipca
2020
3 x CACIB w Nitrze

CAPTAIN RON Esqueen wygrał na trzech wystawach swoją klasę i tym samym rozpoczął Championat Słowacji. :) 3 x CAC, Res. CACIB

 

 

Shansart Mary Poppins - na piątkowej wystawie wygrała swoją klasę - 1/3, CAC, CACIB oraz Zwycięzca Rasy. Thistle rozpoczęła Championat Słowacji oraz zdobyła kolejny CACIB do Interchampionatu.

  


18
lipca
2020
Krajowa Wystawa na Łotwie

CREME DE LA CREME Esqueen - ocena doskonała, 1, CAC, Zwycięzca Rasy w oba dni. :) Vero na swojej pierwszej wystawie rozpoczął Championat Łotwy. :) Ogromne gratulacje dla jego właścicielki Anne.

   


30
maja
2020

Zapraszamy do śledzenia aktualności naszej hodowli również na facebooku. :) Funpage "Esqueen".


30
maja
2020

Zmotywowana długą przerwą w wystawowym życiu :) znalazłam czas na zaktualizowanie zaległej galerii. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć naszych psiaków z treningów oraz wiosennych spacerów w dziale "galeria".

   


08
marca
2020
Crufts

Crufts... jedna z najważniejszych wystaw, corocznie odbywa się w Birmingham...  staramy się w niej uczestniczyć również co rok. :) Tym razem Thistle (Shansart Mary Poppins) oraz Motte (VENI VIDI VICI Esqueen) nie zajęli lokat w swoich klasach, ale Jagger - Dash Of Magic My Own Dream otrzymał 1 lokatę w klasie Special Working. :)

  


16
lutego
2020
Klubowa Wystawa Spanieli i Psów Dowodnych w Bydgoszczy

CAPTAIN RON Esqueen - ocena doskonała, 1/7, Zwycięstwo Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2020 r. Tristan dzień wcześniej na Międzynarodowej Wystawie również wygrał klasę młodzieży i tym samym spełnił warunki do uzyskania Młodzieżowego Championatu Polski (de facto tytuł zdobył na trzech wystawach pod rząd :) ).

 

Tata Tristana - Dash Of Magic My Own Dream wywalczył 1 miejsce w klasie użytkowej i został wybranym drugim najlepszym psem klubu. :)

Motte - VENI VIDI VICI Esqueen - ocena doskonała, 2 w klasie championów

 

Sędzia: Laurent Pichard (PL)


08
lutego
2020
Międzynarodowa Wystawa w Katowicach

CAPTAIN RON Esqueen - syn Dorotki i Jaggera wygrał klasę młodzieży i rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski. :) ocena doskonała, 1/3, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie oraz zdobył tytuł Zwycięzcy Rasy w wieku zaledwie 13 miesięcy.

Sędzia: Andrzej Stępiński (PL)

  


07
lutego
2020

Nasz gość specjalny - CAPTAIN RON Esqueen, mieszkający na codzień w hodowli Lefander. Jesteśmy bardzo dumne z naszego wychowanka. :) Za przepiękne zdjęcia dziękujemy bardzo Adzie Antas.

    


26
stycznia
2020
Międzynarodowa Wystawa w Kownie

Thistle na Wystawie w Kownie trzeciego dnia. tj 26.01.2020 zdobyła lokatę 1/2 CAC oraz została Najlepszą Suczką w Rasie, CACIB. Rozpoczęła Championat Litwy oraz Interchampionat C.I.E. :)


19
stycznia
2020
Międzynarodowa Wystawa w Lubinie

BALROOM BLITZ Esqueen - ocena doskonała, 1/5, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie.

Logan spełnił warunki do uzyskania Młodzieżowego Championatu Polski. :) Ogromne gratulacje dla Logana i jego właścicielki Ilonki. Sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)


19
stycznia
2020
Championship Show, Manchester

Na pierwszą wystawę w 2020 roku wybraliśmy się do Manchesteru. Po raz kolejny Thistle przypadła do gustu sędziemu wygrywając klasę młodzieży, a Motte pięknie pokazał się w klasie open - tym razem bez lokaty. :)

 

 

Shansart Mary Poppins - lokata 1 na 9 suczek w klasie junior

 

VENI VIDI VICI Esqueen 


18
stycznia
2020
IDOLE D'ARMANI Esqueen

Radosne wieści z Francji. IDOLE D'ARMANI Esqueen jest oficjalnie Krajowym Championem Francji. Ogromne gratulacje należą się Wigglowi oraz jego właścicielce: Bea Mary, która włożyła wiele pracy, aby osiągnąć sukces. :) 


10
stycznia
2020
Stud book number

Z początkiem roku otrzymaliśmy miłą niespodziankę w Anglii. :) Nasz Motte - VENI VIDI VICI Esqueen otrzymał Stud Book Number dzięki zdobyciu 2 lokaty na ubiegłorocznej wystawie w Londynie. :)


01
stycznia
2020

Witamy w 2020 roku. :)Archiwum nowości: 20202019201820172016201520142011
Top
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij