hodowla Esqueen

cocker spaniel angielski

Nowości

30
maja
2020

Zapraszamy do śledzenia aktualności naszej hodowli również na facebooku. :) Funpage "Esqueen".


30
maja
2020

Zmotywowana długą przerwą w wystawowym życiu :) znalazłam czas na zaktualizowanie zaległej galerii. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć naszych psiaków z treningów oraz wiosennych spacerów w dziale "galeria".

   


08
marca
2020
Crufts

Crufts... jedna z najważniejszych wystaw, corocznie odbywa się w Birmingham...  staramy się w niej uczestniczyć również co rok. :) Tym razem Thistle (Shansart Mary Poppins) oraz Motte (VENI VIDI VICI Esqueen) nie zajęli lokat w swoich klasach, ale Jagger - Dash Of Magic My Own Dream otrzymał 1 lokatę w klasie Special Working. :)

  


16
lutego
2020
Klubowa Wystawa Spanieli i Psów Dowodnych w Bydgoszczy

CAPTAIN RON Esqueen - ocena doskonała, 1/7, Zwycięstwo Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2020 r. Tristan dzień wcześniej na Międzynarodowej Wystawie również wygrał klasę młodzieży i tym samym spełnił warunki do uzyskania Młodzieżowego Championatu Polski (de facto tytuł zdobył na trzech wystawach pod rząd :) ).

 

Tata Tristana - Dash Of Magic My Own Dream wywalczył 1 miejsce w klasie użytkowej i został wybranym drugim najlepszym psem klubu. :)

Motte - VENI VIDI VICI Esqueen - ocena doskonała, 2 w klasie championów

 

Sędzia: Laurent Pichard (PL)


08
lutego
2020
Międzynarodowa Wystawa w Katowicach

CAPTAIN RON Esqueen - syn Dorotki i Jaggera wygrał klasę młodzieży i rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski. :) ocena doskonała, 1/3, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie oraz zdobył tytuł Zwycięzcy Rasy w wieku zaledwie 13 miesięcy.

Sędzia: Andrzej Stępiński (PL)

  


07
lutego
2020

Nasz gość specjalny - CAPTAIN RON Esqueen, mieszkający na codzień w hodowli Lefander. Jesteśmy bardzo dumne z naszego wychowanka. :) Za przepiękne zdjęcia dziękujemy bardzo Adzie Antas.

    


26
stycznia
2020
Międzynarodowa Wystawa w Kownie

Thistle na Wystawie w Kownie trzeciego dnia. tj 26.01.2020 zdobyła lokatę 1/2 CAC oraz została Najlepszą Suczką w Rasie, CACIB. Rozpoczęła Championat Litwy oraz Interchampionat C.I.E. :)


19
stycznia
2020
Międzynarodowa Wystawa w Lubinie

BALROOM BLITZ Esqueen - ocena doskonała, 1/5, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie.

Logan spełnił warunki do uzyskania Młodzieżowego Championatu Polski. :) Ogromne gratulacje dla Logana i jego właścicielki Ilonki. Sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)


19
stycznia
2020
Championship Show, Manchester

Na pierwszą wystawę w 2020 roku wybraliśmy się do Manchesteru. Po raz kolejny Thistle przypadła do gustu sędziemu wygrywając klasę młodzieży, a Motte pięknie pokazał się w klasie open - tym razem bez lokaty. :)

 

 

Shansart Mary Poppins - lokata 1 na 9 suczek w klasie junior

 

VENI VIDI VICI Esqueen 


18
stycznia
2020
IDOLE D'ARMANI Esqueen

Radosne wieści z Francji. IDOLE D'ARMANI Esqueen jest oficjalnie Krajowym Championem Francji. Ogromne gratulacje należą się Wigglowi oraz jego właścicielce: Bea Mary, która włożyła wiele pracy, aby osiągnąć sukces. :) 


10
stycznia
2020
Stud book number

Z początkiem roku otrzymaliśmy miłą niespodziankę w Anglii. :) Nasz Motte - VENI VIDI VICI Esqueen otrzymał Stud Book Number dzięki zdobyciu 2 lokaty na ubiegłorocznej wystawie w Londynie. :)


01
stycznia
2020

Witamy w 2020 roku. :)Archiwum nowości: 2019201820172016201520142011
Top
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij