wersja polska english version
FCI ZKwP Klub Spanieli i Psów Dowodnych
 

O Hodowli

Najlepsza Hodowla Klubowej Wystawy na Litwie 2017

Najlepsza Hodowla Klubowej Wystawy na Słowacji 2015

Najlepsza Hodowla Krajowej Wystawy w Będzinie 2015

Najlepsza Hodowla Międzynarodowej Wystawy w Skopje 2015

 

 

Hodowla Esqueen została zarejestrowana w 2008 roku wraz z podjęciem przeze mnie decyzji o hodowli rasy Cocker Spaniel Angielski. Esqueen należy do Związku Kynologicznego w Polsce - jest to jedyna organizacja z prawem przyznawania rodowodów, uznana niemal na całym świecie. Oznacza to, że tylko w hodowlach należących do Związku Kynologicznego i FCI rodzą się szczenięta rodowodowe. 

Mamy tyle psów na ile mamy możliwości pracować z nimi każdego dnia, poświęcić czas, na który, każdy przyjaciel zasługuje. Prowadzimy hodowlę we dwie - Edyta oraz Sara Górka dlatego możemy sobie pozwolić na większą ilość psów. Z nami mieszkają tylko szczęśliwe psy, którym dostarczamy to co jest dla nich najlepsze.

Szczenięta dorastają w naszym domu, co zapewnia im odpowiednią socjalizację, do której przywiązuję bardzo dużą wagę. Mają kontakt z naszymi dorosłymi psami, dzięki czemu przyszli właściciele nie mają problemów behawioralnych z nowym członkiem rodziny. Moja praca hodowlana jest doceniana i do tej pory psy z przydomkiem Esqueen mieszkają w Polsce, Szwecji, Słowenii, na Litwie, na Węgrzech, w Norwegii, Czechach, Francji, Holandii, USA. Psy z mojej hodowli oraz mieszkające u nas jeżdżą systematycznie na wystawy,  gdzie zostają poddane ocenie sędziów. 

Championy z naszej hodowli (chronologicznie - miotami) :

1. ENTRADA MI CORAZON Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski
2. ESCORIAL MI CORAZON Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski
3. EL FUEGO MI CORAZON Esqueen - Champion Polski, Serbii, Rumunii, Interchampion C.I.E, Zwycięzca Klubu Polski 2016 r.
4. SATISFACTION OF Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2013 r, Młodzieżowy Zwycięzca Zagrzebia 2013 r. Champion Polski, Litwy, Macedonii, Zwycięzca Klubu Litwy 2015 r.
5. QUALITY QUESTION LASTUG Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski
6. QUEEN OF THE STONE LASTUG Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Rumunii, Czarnogóry, Interchampion C.I.E
7. QUICKSILVER LASTUG Esqueen - Champion Polski
8. ETERNAL WHOLE LOTTA LOVE Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Słowacji 2015 r, Champion Polski, Litwy, Serbii, Rumunii, Macedonii, Zwycięzca Klubu Polski 2016 r. Zwycięzca Klubu Litwy 2016 r., Kwalifikacja na Crufts 2016, Zwycięzca specjalistycznej wystawy na Litwie w 2016 r.
9. ETERNAL THANK YOU Esqueen - Champion Polski
10. NO LIMIT Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Litwy, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2016 r.
11. NAVARRA BLUE Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Serbii, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2016 r. , Zwycięzca Klubu Litwy 2017 r., Champion Rumunii
12. NO DOUBT I'M THE BEST Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, VICE ZWYCIĘZCA EUROPY 2017 r.
13. NEVER STOP DREAMING Esqueen - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Słowacji 2016 r., rozpoczęty Championat Polski
14. VENI VIDI VICI Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Serbii 2017 r., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2017 r.
15. VICTORIA'S SECRET Esqueen - Młodzieżowy Champion Polski, MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA EUROPY 2017 r., Kwalifikacja na Crufts 2018 r., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2017 r.
16. COINTREAU BUBBLES Esqueen - Młodzieżowy Champion Węgier

Interchampiony:

1. EL FUEGO MI CORAZON Esqueen
2. QUEEN OF THE STONE LASTUG Esqueen

 

Suczki w naszej  hodowli mają nie więcej niż 3 mioty w życiu. Łączymy psy zdrowe, przebadane na PRA, FN, HD. Ilość miotów oraz urodzonych szczeniąt jak również wiek, w jakim suczka urodziła jest dostępny na stronie internetowej, ponieważ nie mam nic do ukrycia. Mioty w mojej hodowli, są zapisane w dziale "Mioty" wraz z ich zdjęciami podczas dorastania. 

Moje psy mieszkają ze mną do starości! Nie oddaję psów starych do innych rodzin! 

Bardzo cenię sobie kontakt z właścicielami szczeniąt. Z każdym właścicielem z poprzednich miotów staramy się mieć kontakt, aby móc pomóc lub doradzić jeżeli  jest taka potrzeba. Ogromnie się cieszę z dostawania "listów", e-maili, zdjęć, telefonów oraz wizyt właścicieli z ich pociechami.  To są jedne z tych chwil dla których warto hodować -możliwość zobaczenia ich ponownie i bycie spokojnym o ich codzienność.

Zapraszam do galerii zdjęć z codziennego życia naszych psów. (kliknij)